Mūsų komanda

Mokytoja Justė

Esu džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja ir pedagogė. Baigiau džiazo fortepijono magistro studijas Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Labai myliu vaikus ir žinau, kad muzika daro stebuklus - išlaisvina ir atpalaiduoja, o tai ypač svarbu mokantis kalbos.
Nekantrauju supažindinti vaikus su lietuvių kalba per muziką

Mokytoja Gintarė

Esu anglų kalbos mokytoja, turiu vyr. mokytojos kategoriją, Pasakoje mokau vaikus, kurie tik pradeda mokytis lietuvių kalbos.Taip pat jau virš 20 metų priklausau Lietuvos skautijos organizacijai. Daugiausia patirties atsinešu iš skautiško gyvenimo - moku suktis iš keblių situacijų, stengiuosi mokymąsi padaryti smagiu ir kartu naudingu!

Mokytoja Kristina

Esu vaikystės pedagogikos studentė. Tikiu, kad mano pašaukimas augti kartu su vaikais. Artimas ryšys, jauki atmosfera - svarbiausia, kad vaikas galėtų įvairiapusiškai atsiskleisti, nebijotų išreikšti save, todėl stengiuosi kurti tokią aplinką. Kadangi ypač vertinu Lietuvos identitetą - kalbą, tad mano siekis Pasakos mokykloje įkvėpti vaikus pamilti savo kalbą, ją saugoti, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte bebūtų.


Mokytoja Monika

Pasirinkau savo svajonių studijas - pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Mano siekis yra sukurti jaukią ir šiluma grįstą mokymosi atmosferą, kuri skatintų vaikus atskleisti savo gebėjimus ir motyvuotų mokytis lietuvių kalbos!

Mokytoja Edita

Jau 17 metų esu lietuvių kalbos mokytoja ir mokau įvairaus amžiaus mokinius. Man patinka skaityti, rašyti, kurti, mąstyti ir svajoti lietuviškai. Mėgstu keliauti po tikrą ir išgalvotą – knygų – pasaulį. Dabar leidžiuosi į smagią kelionę su mokyklėlės Pasaka nariais. Linksmybės, juokas, naujos pažintys ir iššūkiai – visa tai leidžia patirti Pasakos mokiniai.


Mokytoja Gabrielė

Esu pedagogė, grojanti arfa! Baigiau arfos atlikimo meno ir gretutines pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pasakoje mokau pačius mažiausius ir žinau, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žingeidūs, reikia tik atrasti raktelį į kiekvieno vaiko širdelę ir paskatinti jį džiaugtis mokymosi procesu. Muzika ir yra tas raktelis, kuris padeda atsipalaiduoti, skatina kūrybiškumą - tai vienas svarbiausių komponentų mokantis kalbos.

Mokytoja Jolanta

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja ir mano svajonė išsipildė - esu pedagogė, kalbų mokytoja. Gyvenu Italijoje ir čia dirbu kalbų mokykloje. Džiaugiuosi prisijungusi prie Pasakos komandos! Mano siekis - ne tik padėti Pasakos mažučiams mokytis pačios gražiausios pasaulyje kalbos, bet ir skatinti jų smalsumą, norą pažinti lietuviškas tradicijas ir kultūrą, juos motyvuoti ir nuolat priminti, kaip svarbu ir gera yra svajoti!

Mokytoja Silvija

Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Kiek save pamenu, visada mylėjau vaikus. Taip pat man labai patinka keliauti bei patirti vis naujus nuotykius. Todėl į Pasakos stebuklą taip pat leidžiuosi džiaugsmo kupina širdimi, nekantraudama su kiekvienu mažuoju susipažinti, kartu žaisti, mokytis, skatinti bei dalintis meile šiai nuostabiai, gražiai, taip mano mylimai - lietuvių kalbai.


Mokytoja Gerda

Esu anglų kalbos, muzikos ir dailės specialybių, ketvirto kurso Teacher education studentė Danijoje. Tikiu, kad kiekviena išmokta kalba atveria duris į naują, dar nepatirtą, pasaulį. Mano tikslas - sukurti aplinką, kurioje vaikai nebijotų būti savimi, nebijotų klysti ir duris į lietuvių kalbos ir kultūros pasaulį atidarytų su meile ir džiaugsmu!

Mokytoja Guoda

Studijuoju pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Esu labai žingeidi, trokštu išbandyti naujoves ir patirti nuotykius! Mano tikslas Pasakoje yra ne tik mokyti lietuvių kalbos ir kultūros, bet taip pat įkvėpti, padrąsinti ir motyvuoti mažuosius pasaulio lietuvius!

Mokytoja Aušrinė

Esu humanitarė „iki kaulų smegenų“ - VDU universitete įgijau lietuvių filologijos bakalaurą, vėliau - socialinės pedagogikos bei mokytojos padėjėjos kvalifikacijas. Pasakoje stengiuosi vaikus supažindinti su jų supergalia - lietuvių kalba. Mokyklėlė Pasaka man leidžia tobulinti daugiametę patirtį dirbant tai, ką moku geriausiai - mokant kitus, ir tuo pačiu mokytis pačiai.

Mokytoja Daina

Esu lėlių teatro režisierė, aktorė, renginių vedėja. Mėgstu kurti ir dalintis idėjomis pasitelkdama vizualias menines išraiškas, teatrinius žaidimus, lėlės. Žaviuosi vaikų gebėjimu mokytis spontaniškai, entuziastingai, kartais nė nesuvokiant, jog tai pamoka. Pati mokausi iš vaikų, klausausi. Didelę svarbą skiriu lietuvių kalbos, kultūros ir tradicijų puoselėjimui.

Mokytoja Gabija

Esu Vaikystės pedagogikos studentė. Radusi lituanistinį švietimą - radau save! Visada žinojau, kad noriu būti mokytoja Lietuvoje, bet tuo pačiu noriu pamatyti visą pasaulį. Pasakos mokykla yra tai, kas leidžia ugdyti vaikus ir pažinti skirtingas šalis, kultūras vienu metu! Pasakos pašėlusios, kupinos pažinimo ir siurprizų, bet tuo pačiu labai naudingos pamokėlės yra mano varomoji jėga. Tikiu, kad mano pamokos bus vienos smagiausių vaikystės akimirkų.

Mokytoja Modesta

Studijuoju Vaikystės pedagogikos studijas, esu Pasakos mokytoja ir tuo labai džiaugiuosi! Myliu vaikus, mėgstu su jais bendrauti, leisti laiką kartu. Noriu padėti jiems augti, tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Tikiu, kad turiu tokią supergalią! Mano tikslas yra padėti vaikams mokytis lietuvių kalbos, bei suprasti, kad lietuvių kalba mums yra svarbi, kad ir kokiame pasaulio kampelyje esame!

Mokytoja Julija

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Prisijungiau prie Pasakos komandos, nes tikiu, kad pirmieji kalbos žingsniai yra svarbiausi. Nekantrauju su vaikais iš viso pasaulio šiuos žingsnius linksmai, saugiai ir tvirtai žengti kartu.

Mokytoja Gabija

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė.Tikiuosi Pasakos mokyklėlėje drauge su mažaisiais pasaulio lietuviais leisimės į linksmą ir nuotaikingą kelionę, kurios metu išmoksime ne tik lietuvių kalbos, bet ir patirsime daug įsimintinų akimirkų. Noriu sukurti jaukią ir mielą atmosferą pamokose, kuriose kiekvienas vaikas galetų atsiskleisti, nebijotų klysti, drąsiai reikštų mintis bei pamiltų lietuvių kalbą!

Jonas

Vytauto Didžiojo universitete įgijau lietuvių filologijos bakalauro laipsnį ir šiuo metu tęsiu mokslus Moderniosios lingvistikos magistro studijose, kuriose sujungiamos dvi sritys: daugiakalbystė ir kalbos technologijos. Pasakos komandai padedu įveikti įvairias užduotis ir dalinuosi daugiakalbystės ir pedagogikos žiniomis, kad mažieji užsienio lietuviai tobulėtų kurdami lietuviškąjį identitetą ir lietuvių kalbą. Juk kalbą kuria ne žodynai, bet žmonės!

Eglė

Esu Pasaka bendraįkūrėja ir atsakinga už Pasakos mokytojų komandą. Kartu su ja kuriu pamokų planus Pasaka mokiniams. Baigiau bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, kur gilinausi į vaikų kalbos įsisavinimo bei antros kalbos mokymosi teorijas, tyrinėjau dvikalbystės ypatumus. Žinias pritaikau ir augindama du dvikalbius vaikučius.

Justė

Esu Pasaka bendraįkūrėja, marketingo specialistė ir trijų dvikalbių mama. "Mummy can we valgytin košę for breakfast?" ir panašūs kalbų miksai mūsų namuose skamba nuolatos. Tad ir virtualios lituanistinės mokyklėlės idėja kilo natūraliai - ieškant įdomaus, linksmo ir kokybiško lietuviško turinio savo vaikams. Džiaugiuosi Pasaka komanda ir ačiū Eglei, kad patikėjo idėja!

Pasirinkite savo laiko zoną