Mūsų komanda

Mokytoja Justė

Esu džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja ir pedagogė. Baigiau džiazo fortepijono magistro studijas Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Labai myliu vaikus ir žinau, kad muzika daro stebuklus - išlaisvina ir atpalaiduoja, o tai ypač svarbu mokantis kalbos.
Nekantrauju supažindinti vaikus su lietuvių kalba per muziką!

Mokytoja Gintarė

Esu anglų kalbos mokytoja, turiu vyr. mokytojos kategoriją, Pasakoje mokau vaikus, kurie tik pradeda mokytis lietuvių kalbos.Taip pat jau virš 20 metų priklausau Lietuvos skautijos organizacijai. Daugiausia patirties atsinešu iš skautiško gyvenimo - moku suktis iš keblių situacijų, stengiuosi mokymąsi padaryti smagiu ir kartu naudingu!

Mokytojas Martynas

Nuo pat mažens apsuptas įvairių kalbų gaudžiau pokalbių nuotrupas, fiksavau kalbėjimo manieras taip panerdamas į nepažintas kultūras ir užmegzdamas naujas pažintis. Dirbdamas su mokiniais keliu sau panašų tikslą - padėti atrasti kalbos mokymosi ir pažinimo džiaugsmą.  

Mokytoja Monika

Pasirinkau savo svajonių studijas - pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Mano siekis yra sukurti jaukią ir šiluma grįstą mokymosi atmosferą, kuri skatintų vaikus atskleisti savo gebėjimus ir motyvuotų mokytis lietuvių kalbos!

Mokytoja Edita

Jau 17 metų esu lietuvių kalbos mokytoja ir turiu lietuvių kalbos mokytojos metodininkės kvalifikaciją. Man patinka skaityti, rašyti, kurti, mąstyti ir svajoti lietuviškai. Mėgstu keliauti po tikrą ir išgalvotą – knygų – pasaulį. Dabar leidžiuosi į smagią kelionę su mokyklėlės Pasaka nariais, kurdama jiems pamokų planus ir mokydama vaikus.

Mokytoja Gabrielė

Esu pedagogė, grojanti arfa! Baigiau arfos atlikimo meno ir gretutines pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pasakoje mokau pačius mažiausius ir žinau, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žingeidūs, reikia tik atrasti raktelį į kiekvieno vaiko širdelę ir paskatinti jį džiaugtis mokymosi procesu. Muzika ir yra tas raktelis, kuris padeda atsipalaiduoti, skatina kūrybiškumą - tai vienas svarbiausių komponentų mokantis kalbos.

Mokytoja Jolanta

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja ir mano svajonė išsipildė - esu pedagogė, kalbų mokytoja. Gyvenu Italijoje ir čia dirbu kalbų mokykloje. Džiaugiuosi prisijungusi prie Pasakos komandos! Mano siekis - ne tik padėti Pasakos mažučiams mokytis pačios gražiausios pasaulyje kalbos, bet ir skatinti jų smalsumą, norą pažinti lietuviškas tradicijas ir kultūrą, juos motyvuoti ir nuolat priminti, kaip svarbu ir gera yra svajoti!

Mokytoja Silvija

Esu Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventė. Myliu vaikus ir domiuosi šiuolaikinėmis ugdymo technologijomis, dirbu muzikos mokykloje mokytoja. Mano siekis - padėti kiekvienam, net ir pačiam mažiausiam Pasakos mokiniui atrasti meilę lietuvių kalbai. Juk sužinoti ir išmokti kažką naujo gali būti ne tik lengva, bet ir labai linksma!

Mokytoja Guoda

Studijuoju pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Esu labai žingeidi, trokštu išbandyti naujoves ir patirti nuotykius! Mano tikslas Pasakoje yra ne tik mokyti lietuvių kalbos ir kultūros, bet taip pat įkvėpti, padrąsinti ir motyvuoti mažuosius pasaulio lietuvius!

Jonas

Vytauto Didžiojo universitete įgyjau lietuvių filologijos bakalauro laipsnį ir šiuo metu tęsiu mokslus Moderniosios lingvistikos magistro studijose, kuriose sujungiamos dvi sritys: daugiakalbystė ir kalbos technologijos. Pasakos komandai padedu įveikti įvairias užduotis ir dalinuosi daugiakalbystės ir pedagogikos žiniomis, kad mažieji užsienio lietuviai tobulėtų kurdami lietuviškąjį identitetą ir lietuvių kalbą. Juk kalbą kuria ne žodynai, bet žmonės!

Eglė

Esu Pasaka bendraįkūrėja ir atsakinga už Pasakos mokytojų komandą. Kartu su ja kuriu pamokų planus Pasaka mokiniams. Baigiau bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, kur gilinausi į vaikų kalbos įsisavinimo bei antros kalbos mokymosi teorijas, tyrinėjau dvikalbystės ypatumus. Žinias pritaikau ir augindama du dvikalbius vaikučius.

Justė

Esu Pasaka bendraįkūrėja, marketingo specialistė ir trijų dvikalbių mama. "Mummy can we valgytin košę for breakfast?" ir panašūs kalbų miksai mūsų namuose skamba nuolatos. Tad ir virtualios lituanistinės mokyklėlės idėja kilo natūraliai - ieškant įdomaus, linksmo ir kokybiško lietuviško turinio savo vaikams. Džiaugiuosi Pasaka komanda ir ačiū Eglei, kad patikėjo idėja!

Pasirinkite savo laiko zoną