Mokytis žaidžiant:

Tikime, kad vaikams yra lengviausia kalbą įsisavinti žaidžiant, tyrinėjant ir pažįstant kultūrą. Mums svarbiausia, kad vaikai atsipalaiduotų, pamirštų kalbos barjerus ir kartu su mokytojais ir naujais draugais iš viso pasaulio praktikuotų lietuvių kalbą.

Tam, kad užtikrintume mokymosi progresą, naudojame mūsų profesionalių pedagogų paruoštas mokymosi programas.
 


Grupės pagal amžių

Geltona

Grupė 2–4 metų mokinukams. Vaikai lavina kalbą per patyriminį ugdymą – mokosi judėdami, liesdami, žaisdami, šokdami ir dainuodami.
 

Pamokos trukmė – 30 min.

Geltonoje grupėje mokinių neskirstome į lygius pagal kalbinius gebėjimus.

Žalia

Grupė 5–6 metų mokinukams. Vaikai, jau pradėję eiti į mokyklą, mokosi bendrauti ir skaityti per judesio ir interaktyvius žaidimus, pokalbius.

Pamokos trukmė – 40 min.

Žalioje grupėje mokinius skirstome į tris lygius pagal kalbinius gebėjimus: angliškas, 1 ir 2 lygiai.

Mėlyna

Grupė 7–9 metų mokiniams. Pasitelkdami interaktyvius žaidimus, literatūrą, virtualias mokymosi platformas ir gyvus judesio žaidimus vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais.

Pamokos trukmė – 40 min.

Mėlynoje grupėje mokinius skirstome į keturis lygius pagal kalbinius gebėjimus: angliškas, 1, 2 ir 3 lygiai.

Raudona

Grupė 10–12 metų mokiniams. Pasitelkdami interaktyvius žaidimus, literatūrą, virtualias mokymosi platformas vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais.

Pamokos trukmė – 45 min.

Raudonoje grupėje mokinius skirstome į keturis lygius pagal kalbinius gebėjimus: angliškas, 1, 2 ir 3 lygiai.

Violetinė
 

Grupė 13–16 metų paaugliams. Pasitelkdami interaktyvius žaidimus, literatūrą, virtualias mokymosi platformas vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais.

Pamokos trukmė – 45 min.

Violetinėje grupėje mokinius skirstome į keturis lygius pagal kalbinius gebėjimus: angliškas, 1, 2 ir 3 lygiai.

Minecraft 
 

Grupė 7-9 ir 10–12 metų mokiniams. Pasitelkdami interaktyvų kompiuterinį Minecraft Education žaidimą su mokiniais užtvirtiname per lietuvių kalbos pamokas įsisavintas lietuvių kalbos žinias. Pamokose mokiniai atlieka įvairias užduotis, misijas ir projektus, kurie aktyvuoja lietuvių kalbos vartojimą.

Pamokos trukmė – 60 min.

Minecraft grupėje mokinius skirstome į keturis lygius pagal kalbinius gebėjimus: angliškas, 1, 2 ir 3 lygiai.


Viskas paprasta:

Kaip vyksta lietuvių kalbos pamokos?

Į lietuvių kalbos pamokas vaikai prisijungia per Pasakos paskyrą. Grupėse dalyvauja tik 5 mokiniai. Pamokoms kartais reikia atsispausdinti keletą lapų, turėti pieštukų, o vyresnių mokinių grupėse papildomą įrenginį (telefoną ar planšetę), nes vaikai žaidžia interaktyvius žaidimus. Mokiniai mokosi pagal Pasakos mokyklos pedagogų paruoštą lituanistinę programą, kurioje kiekvienai amžiaus grupei ir lygiui yra iškelti skirtingi kalbėjimo, žodyno ir gramatikos tikslai. Taip galime užtikrinti, kad mokiniai lietuvių kalbos mokysis nuosekliai.

Kaip vyksta Minecraft Education užsiėmimai?

Minecraft Education užsiėmimai vyksta tris kartus kas keturias savaites. Į užsiėmimus mokiniai jungiasi per Pasakos paskyrą, o į žaidimą – su mokyklos duotais prisijungimais. Užsiėmimuose dalyvauja iki 10 mokinių, kurie turi tuos pačius lietuvių kalbos gebėjimus. Į Minecraft Education užsiėmimus gali registruotis mėlynų (7-9 m. vaikai) ir raudonų (10-12 m. vaikai) grupių mokiniai.

Mano vaikas nesupranta ir nekalba lietuviškai. Ar turite jam grupę?

Visos grupės sudaromos pagal mokinių amžių ir lietuvių kalbos gebėjimus. Lietuviškai nesuprantantiems ir nekalbantiems vaikams rekomenduojame jungtis į angliško lygio grupes. Lygius rekomenduojame po nemokamos pamokos.

Kiek kainuoja lietuvių kalbos pamokos ir Minecraft Education užsiėmimai?

Lietuvių kalbos kurso (12 pamokų) kaina – £139.

Minecraft Education užsiėmimų (3 pamokos) kaina – £75.

Praleidus lietuvių kalbos pamoką arba Minecraft Education užsiėmimą, jie nenukeliami, neįrašomi, sudalyvauti kitos grupės pamokoje galimybės nėra. Prisijungti į pamokas galima netgi per atostogas – svarbiausia geras interneto ryšys!

Kada vyksta lietuvių kalbos pamokos ir Minecraft Education užsiėmimai?

Per vienerius mokslo metus organizuojami trys kursai: rudens, pavasario ir vasaros – juos sudaro po 12 lietuvių kalbos pamokų ir po 3 Minecraft Education užsiėmimų.

Lietuvių kalbos pamokos vyksta kartą per savaitę,  o jų trukmė: geltonų grupių – 30 min., žalių ir mėlynų – 40 min., raudonų ir violetinių – 45 min.

Minecraft Education užsiėmimai vyksta 3 kartus kas keturias savaites. Užsiėmimų trukmė – 1 val.

Pamokų laikas visada nurodomas jūsų vietos laiku (24 valandų formatas).

Jei netinka siūlomas pamokų laikas, parašykite mums ir bendromis pastangomis rasime sprendimą.

Turiu daugiau nei vieną vaiką. Ar reikia mokėti už kiekvieno vaiko pamokas?

Jeigu vienos šeimos vaikai mokosi tos pačios grupės lygyje (grupes skirstome pagal amžių ir kalbinius gebėjimus), antram vaikui taikome 50 % nuolaidą.

Pasirinkite savo laiko zoną