Mokytis žaidžiant:

Tikime, kad vaikams yra lengviausia kalbą įsisavinti žaidžiant, tyrinėjant ir pažįstant kultūrą. Mums svarbiausia, kad vaikai atsipalaiduotų, pamirštų kalbos barjerus ir kartu su mokytojais ir naujais draugais iš viso pasaulio praktikuotų lietuvių kalbą.

Tam, kad užtikrintume mokymosi progresą, naudojame mūsų profesionalių pedagogų paruoštas mokymosi programas.


Grupės pagal amžių

Geltona

Grupė 2–4 metų mokinukams. Vaikai lavina kalbą per patyriminį ugdymą – mokosi judėdami, liesdami, žaisdami, šokdami ir dainuodami.
Pamokos trukmė – 30 min.

Žalia

Grupė 5–6 metų mokinukams. Vaikai, jau pradėję eiti į mokyklą, mokosi bendrauti ir skaityti per judesio ir interaktyvius žaidimus, pokalbius. Pamokos trukmė – 40 min.

Mėlyna

Grupė 7–9 metų mokiniams. Pasitelkdami interaktyvius žaidimus, literatūrą, virtualias mokymosi platformas ir gyvus judesio žaidimus vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais. Pamokos trukmė – 40 min.

Raudona

Grupė 10–12 metų mokiniams. Pasitelkdami interaktyvų Minecraft žaidimą, literatūrą, virtualias mokymosi platformas vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais. Pamokos trukmė – 45 min.

Violetinė

Grupė 13–16 metų paaugliams. Pasitelkdami interaktyvius žaidimus, literatūrą, virtualias mokymosi platformas vaikai lavina kalbėjimo, skaitymo įgūdžius, susipažįsta su gramatikos pagrindais. Pamokos trukmė – 45 min.


Viskas paprasta:

Kaip vyksta pamokos?

Į pamokas vaikai prisijungia per Pasakos paskyrą. Kurso grupėse dalyvauja tik iki 5 mokinių. Pamokoms kartais reikia atsispausdinti keletą lapų, turėti pieštukų, o vyresnių vaikų grupėse papildomą įrenginį (telefoną ar planšetę), nes vaikai žaidžia interaktyvius žaidimus.

Turiu daugiau nei vieną vaiką. Ar reikia mokėti už kiekvieno vaiko pamokas?

Jeigu vienos šeimos vaikai mokosi tos pačios grupės lygyje (grupes skirstome pagal amžių ir kalbinius gebėjimus), antram vaikui taikome 50 % nuolaidą.

Mano vaikas nesupranta ir nekalba lietuviškai. Ar turite jam grupę?

Visos grupės sudaromos pagal amžių ir kalbinius gebėjimus. Lietuviškai nesuprantantiems ir nekalbantiems vaikams rekomenduojame jungtis į angliško lygio grupes. Lygius rekomenduojame po nemokamos pamokos.

Kiek kainuoja pamokos?

Kurso (12 pamokų) kaina – £139.

Praleidus pamoką, ji nenukeliama, neįrašoma, sudalyvauti kitos grupės pamokoje galimybės nėra. Prisijungti į pamokas galima netgi per atostogas – svarbiausia geras interneto ryšys!Kada vyksta pamokos?

Per vienerius mokslo metus organizuojami trys kursai: rudens, pavasario ir vasaros – juos sudaro po 12 pamokų. Pamokos vyksta kartą per savaitę,  o jų trukmė: geltonų grupių – 30 min., žalių ir mėlynų – 40 min., raudonų ir violetinių – 45 min. Pamokų laikas visada nurodomas jūsų vietos laiku (24 valandų formatas).

Jei netinka siūlomas pamokų laikas, parašykite mums ir bendromis pastangomis rasime sprendimą.

Pasirinkite savo laiko zoną