Mūsų komanda

Mokytoja Martyna

Esu muzikos pedagogė ir vaikų choro vadovė, bakalauro studijas baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Esu įsitikinusi, kad universaliausia kalba laikoma muzika padeda lavinti ne tik klausą, bet ir gebėjimą mokytis lietuvių kalbos. Šiuo metu mokausi Vilniaus universitete, muzikos terapijos magistre, todėl savo žinias pritaikysiu pamokėlių su mažiausiais metu. Džiaugiuosi turėdama galimybę pažinti Pasakos vaikus!

Mokytoja Kristina S.

Esu vaikystės pedagogikos studentė. Tikiu, kad mano pašaukimas augti kartu su vaikais. Artimas ryšys, jauki atmosfera - svarbiausia, kad vaikas galėtų įvairiapusiškai atsiskleisti, nebijotų išreikšti save, todėl stengiuosi kurti tokią aplinką. Kadangi ypač vertinu Lietuvos identitetą - kalbą, tad mano siekis Pasakos mokykloje įkvėpti vaikus pamilti savo kalbą, ją saugoti, nesvarbu, kuriame pasaulio krašte bebūtų.


Mokytoja Greta

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo anglų kalbos mokytoja. Dar iki studijų nuolat įsitraukdavau į švietėjiškas veiklas su vaikais. Jų šypsenos, patiriant mokymosi džiaugsmą, man yra pačios gražiausios! Todėl per savo Pasakos pamokas sieksiu suteikti tam kuo daugiau erdvių. Mokymasis su manimi bus įdomus ir kels pasitikėjimą savimi.

Mokytoja Monika

Pasirinkau savo svajonių studijas – pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Mano siekis yra sukurti jaukią ir šiluma grįstą mokymosi atmosferą, kuri skatintų vaikus atskleisti savo gebėjimus ir motyvuotų mokytis lietuvių kalbos!

Mokytoja Edita

Jau 17 metų esu lietuvių kalbos mokytoja ir mokau įvairaus amžiaus mokinius. Man patinka skaityti, rašyti, kurti, mąstyti ir svajoti lietuviškai. Mėgstu keliauti po tikrą ir išgalvotą – knygų – pasaulį. Dabar leidžiuosi į smagią kelionę su mokyklėlės Pasaka nariais. Linksmybės, juokas, naujos pažintys ir iššūkiai – visa tai leidžia patirti Pasakos mokiniai.


Mokytoja Gabrielė

Esu pedagogė, grojanti arfa! Baigiau arfos atlikimo meno ir gretutines pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pasakoje mokau pačius mažiausius ir žinau, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žingeidūs, reikia tik atrasti raktelį į kiekvieno vaiko širdelę ir paskatinti jį džiaugtis mokymosi procesu. Muzika ir yra tas raktelis, kuris padeda atsipalaiduoti, skatina kūrybiškumą - tai vienas svarbiausių komponentų mokantis kalbos.

Mokytoja Jolanta

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja ir mano svajonė išsipildė - esu pedagogė, kalbų mokytoja. Gyvenu Italijoje ir čia dirbu kalbų mokykloje. Džiaugiuosi prisijungusi prie Pasakos komandos! Mano siekis - ne tik padėti Pasakos mažučiams mokytis pačios gražiausios pasaulyje kalbos, bet ir skatinti jų smalsumą, norą pažinti lietuviškas tradicijas ir kultūrą, juos motyvuoti ir nuolat priminti, kaip svarbu ir gera yra svajoti!

Mokytoja Gerda

Esu anglų kalbos, muzikos ir dailės specialybių pedagogė iš Danijos. Tikiu, kad kiekviena išmokta kalba atveria duris į naują, dar nepatirtą, pasaulį. Mano tikslas – sukurti aplinką, kurioje vaikai nebijotų būti savimi, nebijotų klysti ir duris į lietuvių kalbos ir kultūros pasaulį atidarytų su meile ir džiaugsmu!

Mokytoja Guoda

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbų mokymo pedagogė. Būdama labai žingeidi, trokštu išbandyti naujoves ir patirti nuotykius! Mano tikslas Pasakoje yra mokyti lietuvių kalbos ir kultūros, taip pat įkvėpti, padrąsinti ir motyvuoti mažuosius pasaulio lietuvius.

Mokytoja Aušrinė

Esu humanitarė „iki kaulų smegenų“ - VDU universitete įgijau lietuvių filologijos bakalaurą, vėliau - socialinės pedagogikos bei mokytojos padėjėjos kvalifikacijas. Pasakoje stengiuosi vaikus supažindinti su jų supergalia - lietuvių kalba. Mokyklėlė Pasaka man leidžia tobulinti daugiametę patirtį dirbant tai, ką moku geriausiai - mokant kitus, ir tuo pačiu mokytis pačiai.

Mokytoja Daina

Esu lėlių teatro režisierė, aktorė, renginių vedėja. Mėgstu kurti ir dalintis idėjomis pasitelkdama vizualias menines išraiškas, teatrinius žaidimus, lėlės. Žaviuosi vaikų gebėjimu mokytis spontaniškai, entuziastingai, kartais nė nesuvokiant, jog tai pamoka. Pati mokausi iš vaikų, klausausi. Didelę svarbą skiriu lietuvių kalbos, kultūros ir tradicijų puoselėjimui.

Mokytoja Gabija A.

Esu Vaikystės pedagogikos studentė. Radusi lituanistinį švietimą – radau save! Visada žinojau, kad noriu būti mokytoja Lietuvoje, bet tuo pačiu noriu pamatyti visą pasaulį. Pasakos mokykla yra tai, kas leidžia ugdyti vaikus ir pažinti skirtingas šalis, kultūras vienu metu! Pamokos pašėlusios, kupinos pažinimo ir siurprizų, bet tuo pačiu labai naudingos pamokėlės yra mano varomoji jėga. Tikiu, kad mano pamokos bus vienos smagiausių vaikystės akimirkų.

Mokytoja Modesta

Studijuoju Vaikystės pedagogikos studijas, esu Pasakos mokytoja ir tuo labai džiaugiuosi. Myliu vaikus, mėgstu su jais bendrauti, leisti laiką kartu. Noriu padėti jiems augti, tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Tikiu, kad turiu tokią supergalią! Mano tikslas yra padėti vaikams mokytis lietuvių kalbos ir suprasti, kad ietuvių kalba mums yra svarbi, kad ir kokiame pasaulio kampelyje esame.

Mokytoja Julija

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Prisijungiau prie Pasakos komandos, nes tikiu, kad pirmieji kalbos žingsniai yra svarbiausi. Nekantrauju su vaikais iš viso pasaulio šiuos žingsnius linksmai, saugiai ir tvirtai žengti kartu.

Mokytoja Gabija Š.

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Pasakos mokyklėlėje drauge su mažaisiais pasaulio lietuviais leisimės į linksmą ir nuotaikingą kelionę, kurios metu išmoksime lietuvių kalbos ir patirsime daug įsimintinų akimirkų. Sukursiu jaukią ir mielą atmosferą pamokose, kuriose kiekvienas vaikas galėtų atsiskleisti, nebijotų klysti, drąsiai reikštų mintis ir pamiltų lietuvių kalbą!

Mokytoja Danguolė

Esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, VDU magistrė, pedagogikos žinias gilinau LEU ir VU. Dirbau Lietuvoje ir lituanistinėje mokykloje išeivijoje. Mano, kaip mokytojos, „credo“ - būti tarpininku, perduoti žinias, nesuteikiant prielaidos manyti, kad esu neklystantis autoritetas, padėti mokiniams realizuoti savo gebėjimus ir atrasti vidinę motyvaciją. Tikiu knygos ir Pasakos galia, vertinu estetinį žavesį, kalbinį meistriškumą, kurį mums atveria knygų pasaulis. Nekantrauju į šį: žinių, kalbos, žaidimo, pažinimo pasaulį žengti su savo mokiniais. 

Mokytoja Miglė

VDU baigiau lietuvių filologijos, taip pat vaidybos bakalauro studijas. Šiuo metu studijuoju lietuvių literatūros ir kūrybinio rašymo magistrą VU ir dirbu aktore. Sukaupusi teatro ir lietuvių kalbos mokytojos patirties išeivijoje, prisijungiau prie Pasakos mokyklėlės, kad tęsčiau unikalios lietuvių kalbos mokymosi pasaką. Pamokas stengiuosi užpildyti laisve, kūrybiškumu, juoku ir pasitikėjimu. Tuo, kas mokslą padaro smagiu užsiėmimu.

Mokytoja Eglė

Svajojau, kad kiekviena diena, kaip ir vaikystėje, būtų prasminga, žaisminga bei galėčiau augti ir mokytis bendraminčių apsuptyje. Jau penkerius metus mokau pradinukus pagrindinių disciplinų taikydama įvairius metodus, atrasdama pažinimo džiaugsmą kartu su jais. Dabar leidžiuosi į dar vieną nuotykį - mokyti lietuvių kalbos svetur gyvenančius lietuvaičius.

Mokytoja Dovilė

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Pasirinkau mokytojo kelią, nes matau jame labai didelę prasmę, man tai galimybė padėti kitiems mokytis bei augti. Manau, kad tik susidomėję, įsitraukę mokiniai yra pasirengę mokytis, todėl visada stengiuosi, kad lietuvių kalbos pamokos jiems būtų kuo įdomesnės.

Mokytoja Kristina G.

Šiais metais baigiau džiazo ir populiariosios muzikos bakalaurą, taip pat gretutines pedagogikos studijas. Kaip menų pedagogė, labai noriu padėti vaikams tobulinti jų sugebėjimus ir parodyti, koks meno pasaulis gali būti nuostabus. Mokyklėlėje Pasaka pasitelkdama muzikos subtilybėmis stengsiuosi padėti mažiesiems užsienio lietuviams pamilti lietuvių kalbą.

Bendraįkūrėja ir ugdymo vadovė Eglė

Baigiau bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, kuriuose gilinausi į vaikų kalbos įsisavinimo ir antros kalbos mokymosi teorijas, tyriau dvikalbystės ypatumus. Šios žinios padeda suburti profesionalią ugdymo komandą, kuri padeda pasaulio lietuvaičiams lavinti lietuvių kalbą smagiai, efektyviai ir kokybiškai.

Pavaduotojas ugdymui Jonas

Vytauto Didžiojo universitete studijavau lingvistikos magistrą ir dabar dėstau bakalaurams lietuvių kalbos gramatikos dalyką. Mane labiausiai domina kalbų įsisavinimas ir kalbos technologijos. Pasakos komandai padedu bendraudamas su mokinių tėvais, kurdamas kurso pamokų projektus ir dalindamasis daugiakalbystės žiniomis.

Pavaduotoja ugdymui Toma

Vilniaus kolegijoje studijavau pradinį ugdymą, o Lisabonos universitete sėmiausi žinių iš geriausių savo srities specialistų apie vaikų kūrybinio mąstymo ugdymą pamokose, mokiausi portugalų kalbos ir kultūros. Ketverius metus dirbau pradinių klasių mokytoja Vilniaus Prano Mašioto pradinėje mokykloje ir puikiai žinau, kaip reikia mokyti mažuosius. Pasakos komandoje einu pavaduotojos ugdymui švietimo klausimais pareigas ir sieksiu, kad Pasakos mokytojų komanda augtų ir tobulėtų, o pamokos atitiktų aukščiausią standartą.

Pasirinkite savo laiko zoną