Mokytojai

Mokytoja Žaneta

Esu ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų pedagogė. Stengiuosi vaikų ugdyme atrasti nuotykių, įgyvendinti idėjas ir patirti mokymosi džiaugsmą. Pasakos mokyklėlėje ieškosime stebuklingo raktelio, kuris padės lengviau ir linksmiau mokytis lietuvių kalbos.


Mokytoja Greta

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo anglų kalbos mokytoja. Dar iki studijų nuolat įsitraukdavau į švietėjiškas veiklas su vaikais. Jų šypsenos, patiriant mokymosi džiaugsmą, man yra pačios gražiausios! Todėl per savo Pasakos pamokas sieksiu suteikti tam kuo daugiau erdvių. Mokymasis su manimi bus įdomus ir kels pasitikėjimą savimi.

Mokytoja Reda

Esu priešmokyklinio ir pradinio ugdymo, taip pat kino ir teatro, pedagogė. Kurį laiką dirbau gide ir vedžiau ekskursijas vaikams po įvairius Lietuvos miestus. Priklausau „Renkuosi Mokyti“ bendruomenei, tad ugdydama daug dėmesio skiriu mokinių savęs pažinimui ir savivertės stiprinimui. Labai tikiuosi, kad darbas Pasakoje padės prisidėti prie pozityvaus vaikų požiūrio ne tik į mokymąsi, bet ir į Lietuvą.

Mokytoja Edita

Jau 17 metų esu lietuvių kalbos mokytoja ir mokau įvairaus amžiaus mokinius. Man patinka skaityti, rašyti, kurti, mąstyti ir svajoti lietuviškai. Mėgstu keliauti po tikrą ir išgalvotą – knygų – pasaulį. Dabar leidžiuosi į smagią kelionę su mokyklėlės Pasaka nariais. Linksmybės, juokas, naujos pažintys ir iššūkiai – visa tai leidžia patirti Pasakos mokiniai.


Mokytoja Gabrielė

Esu pedagogė, grojanti arfa! Baigiau arfos atlikimo meno ir gretutines pedagogikos studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Pasakoje mokau pačius mažiausius ir žinau, kad vaikai iš prigimties yra smalsūs ir žingeidūs, reikia tik atrasti raktelį į kiekvieno vaiko širdelę ir paskatinti jį džiaugtis mokymosi procesu. Muzika ir yra tas raktelis, kuris padeda atsipalaiduoti, skatina kūrybiškumą - tai vienas svarbiausių komponentų mokantis kalbos.

Mokytoja Jolanta

Nuo pat vaikystės svajojau būti mokytoja ir mano svajonė išsipildė - esu pedagogė, kalbų mokytoja. Gyvenu Italijoje ir čia dirbu kalbų mokykloje. Džiaugiuosi prisijungusi prie Pasakos komandos! Mano siekis - ne tik padėti Pasakos mokiniams mokytis pačios gražiausios pasaulyje kalbos, bet ir skatinti jų smalsumą, norą pažinti lietuviškas tradicijas ir kultūrą, juos motyvuoti ir nuolat priminti, kaip svarbu ir gera yra svajoti!

Mokytoja Aušrinė

Esu humanitarė „iki kaulų smegenų“ - VDU universitete įgijau lietuvių filologijos bakalaurą, vėliau - socialinės pedagogikos bei mokytojos padėjėjos kvalifikacijas. Pasakoje stengiuosi vaikus supažindinti su jų supergalia - lietuvių kalba. Pasakos mokyklėlė man leidžia tobulinti daugiametę patirtį dirbant tai, ką moku geriausiai - mokant kitus, ir tuo pačiu mokytis pačiai.

Mokytoja Emilija

Esu muzikos pedagogikos studentė bei džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja. Muzika moko mus būti laisvais, kūrybiškais, pasitikinčiais savimi, taip pat moko susikaupimo ir jautrumo. Tikiu, kad vedami muzikos kartu su pasaulio lietuvaičiais atrasime lietuvių kalbos grožį.

Mokytoja Gabija A.

Esu vaikystės pedagogė. Radusi lituanistinį švietimą – radau save! Visada žinojau, kad noriu būti mokytoja Lietuvoje, bet tuo pačiu noriu pamatyti visą pasaulį. Pasakos mokykla yra tai, kas leidžia ugdyti vaikus ir pažinti skirtingas šalis, kultūras vienu metu! Pamokos pašėlusios, kupinos pažinimo ir siurprizų, bet tuo pačiu labai naudingos pamokėlės yra mano varomoji jėga. Tikiu, kad mano pamokos bus vienos smagiausių vaikystės akimirkų.

Mokytoja Modesta

Esu vaikystės pedagogė ir Pasakos mokytoja – tuo labai džiaugiuosi. Myliu vaikus, mėgstu su jais bendrauti, leisti laiką kartu. Noriu padėti jiems augti, tobulėti, siekti užsibrėžtų tikslų ir svajonių. Tikiu, kad turiu tokią supergalią! Mano tikslas yra padėti vaikams mokytis lietuvių kalbos ir suprasti, kad ietuvių kalba mums yra svarbi, kad ir kokiame pasaulio kampelyje esame.

Mokytoja Žyginta

Esu džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja, studijuojanti Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kaip gretutinių studijų programą mokausi pedagogiką. Tikiu, kad galiu padėti vaikams keliauti kalbos bei muzikos pažinimo link, kur aš visada būsiu šalia ir jiems padėsiu atrasti, išmokti ir pažinti mus supantį pasaulį bei mūsų kalbą.

Mokytoja Julija

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Prisijungiau prie Pasakos komandos, nes tikiu, kad pirmieji kalbos žingsniai yra svarbiausi. Nekantrauju su vaikais iš viso pasaulio šiuos žingsnius linksmai, saugiai ir tvirtai žengti kartu.

Mokytoja Gabija Š.

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Pasakos mokyklėlėje drauge su mažaisiais pasaulio lietuviais leisimės į linksmą ir nuotaikingą kelionę, kurios metu išmoksime lietuvių kalbos ir patirsime daug įsimintinų akimirkų. Sukursiu jaukią ir mielą atmosferą pamokose, kuriose kiekvienas vaikas galėtų atsiskleisti, nebijotų klysti, drąsiai reikštų mintis ir pamiltų lietuvių kalbą!

Mokytoja Silvija

Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigiau pedagogiką. Stažavausi Australijoje, daug dėmesio skyriau išeivių lietuvių kalbos žinių tobulinimui, susipažinau su mažųjų mokymo sunkumais, kylančiais augant daugiakalbėje aplinkoje. Myliu vaikus ir didžiuojuosi būdama lietuvė, todėl man svarbu, kad kalbos mokymasis būtų smagus ir motyvuojantis.

Mokytoja Ieva

Labas! Kalbos yra vienas pagrindinių raktų į pasaulį, tad lingvistinį kelią tęsiu Vilniaus universitete. Džiaugiuosi, kad kartu su Pasakos pedagogais turiu galimybę atrasti lietuvių kalbos grožį ir perteikti mokiniams kokybiškas žinias.

Mokytoja Eglė J.

Esu pradinių klasių mokytoja ir logopedė. Per 13 metų laiko tarpą teko mokyti ir priešmokyklinukus, ir vyresnius mokinius. Džiaugiuosi galėdama dirbti Pasakoje. Šioje virtualioje mokyklėlėje smagu susitikti su vaikučiais iš įvairių pasaulio kampelių ir juos mokyti lietuvių kalbos.

Mokytoja Danguolė

Esu lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, dirbau Lietuvoje ir lituanistinėje mokykloje išeivijoje. Mano, kaip mokytojos, „credo“ - būti tarpininku, perduoti žinias, nesuteikiant prielaidos manyti, kad esu neklystantis autoritetas, padėti mokiniams realizuoti savo gebėjimus ir atrasti vidinę motyvaciją. Tikiu knygos ir Pasakos galia, vertinu estetinį žavesį, kalbinį meistriškumą, kurį mums atveria knygų pasaulis.

Mokytoja Miglė

Studijuoju lietuvių literatūros ir kūrybinio rašymo magistrą VU ir dirbu aktore. Sukaupusi teatro ir lietuvių kalbos mokytojos patirties išeivijoje, prisijungiau prie Pasakos mokyklėlės, kad tęsčiau unikalios lietuvių kalbos mokymosi pasaką. Pamokas stengiuosi užpildyti laisve, kūrybiškumu, juoku ir pasitikėjimu. Tuo, kas mokslą padaro smagiu užsiėmimu.

Mokytoja Saulė

Esu pianistė studijuojanti muzikos fortepijono meno atlikimą Robert Schumann Hochschule Düsseldorf, Vokietijoje. Mano pedagoginis tikslas - plėsti jaunųjų žinias apie kalbą, meną, padėti išgyventi laimėjimus ir sunkumus bei sukurti jaukią aplinką vaikui patyrinėti ir pasmalsauti.

Mokytoja Toma

Į pedagogo kelią mane atvedė programa „Renkuosi Mokyti!“, kuri vadovaujasi mintimi, kad kiekvienas vaikas gali patirti mokymosi sėkmę ir atskleisti savo potencialą. Šią mintį atsinešu į Pasaką ir savo pamokose sieksiu padėti vaikams geriau pažinti lietuvių kalbą, save ir aplinkinį pasaulį.

Mokytoja Dovilė

Esu pradinio ugdymo ir ankstyvojo užsienio kalbos mokymo pedagogė. Pasirinkau mokytojo kelią, nes matau jame labai didelę prasmę, man tai galimybė padėti kitiems mokytis bei augti. Manau, kad tik susidomėję, įsitraukę mokiniai yra pasirengę mokytis, todėl visada stengiuosi, kad lietuvių kalbos pamokos jiems būtų kuo įdomesnės.

Mokytoja Kristina G.

Esu džiazo ir populiariosios muzikos atlikėja. Kaip menų pedagogė, labai noriu padėti vaikams tobulinti jų sugebėjimus ir parodyti, koks meno pasaulis gali būti nuostabus. Pasakos mokyklėlėje, pasitelkdama muzikos subtilybėmis, stengsiuosi padėti mažiesiems užsienio lietuviams pamilti lietuvių kalbą.

Mokytoja Rasa

Esu pradinio ir ankstyvojo anglų kalbos ugdymo pedagogė. Mėgstu keliauti, skanauti, pažinti, patirti naują ir derinti su seniai išbandyta. Prisijungiau prie Pasakos kolektyvo, kad galėčiau padėti ir kitiems išgirsti, suprasti ir pamilti lietuviško žodžio skambumą, gražumą ir originalumą.

Mokytoja Eglė A.

Svajojau, kad kiekviena diena, kaip ir vaikystėje, būtų prasminga, žaisminga bei galėčiau augti ir mokytis bendraminčių apsuptyje. Jau penkerius metus mokau pradinukus pagrindinių disciplinų taikydama įvairius metodus, atrasdama pažinimo džiaugsmą kartu su jais. Dabar leidžiuosi į dar vieną nuotykį - mokyti lietuvių kalbos svetur gyvenančius lietuvaičius.

Ugdymo komanda

Įkūrėja ir vadovė Eglė

Baigiau bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, kuriuose gilinausi į vaikų kalbos įsisavinimo ir antros kalbos mokymosi teorijas, tyriau dvikalbystės ypatumus. Šios žinios padeda suburti profesionalią ugdymo komandą, kuri padeda pasaulio lietuvaičiams lavinti lietuvių kalbą smagiai, efektyviai ir kokybiškai.

Klientų ir komunikacijos specialistė Justė

Esu baigusi teisės ir naujų technologijų magistro studijas Mykolo Romerio universitete ir Lietuvoje dirbau teisininke. Išvykusi gyventi į Norvegiją aktyviai savanoriavau lituanistinėse mokyklose. Pasakos mokykloje einant Klientų ir komunikacijos specialistės pareigas sieksiu sklandaus bei produktyvaus bendradarbiavimo su tėvais ir mokytojais, kad kartu puoselėtume lietuvybę ir užtikrintume geriausias mokymosi sąlygas mūsų vaikams.  

Pavaduotoja ugdymui Gerda

Danijos kolegijoje UC SYD įgijau pedagogės kvalifikaciją. Pasakos mokykloje einant pavaduotojos ugdymui švietimo klausimais pareigas man yra svarbu skatinti inovatyvių mokymo metodų naudojimą pamokose ir užtikrinti, kad kiekvienas Pasakos mokyklos narys jaustųsi vertinamas ir palaikomas. Sieksiu stiprios mokytojų komandos ir aukščiausios pamokų kokybės.

Pavaduotoja ugdymui Toma

Vilniaus kolegijoje studijavau pradinį ugdymą, o Lisabonos universitete sėmiausi žinių  apie vaikų kūrybinio mąstymo ugdymą pamokose, mokiausi portugalų kalbos. Turėdama pradinių klasių mokytojos patirties puikiai žinau, kaip reikia mokyti vaikus. Pasakos komandoje einu pavaduotojos ugdymui švietimo klausimais pareigas ir sieksiu, kad Pasakos mokytojų komanda augtų ir tobulėtų, o pamokos atitiktų aukščiausią standartą.
 

Turinio koordinatorė Monika

VDU studijavau pradinio ugdymo pedagogiką ir ankstyvąjį užsienio kalbos mokymą. Kuriant ir planuojant ugdymo turinį atsižvelgiu į jo kokybę, rezultatą, atliepiamus mokinių poreikius ir interesus. Pasakoje suteikiu pagalbą kuriant lituanistinę programą, kad ji būtų prasminga ir pritaikoma įvairių gebėjimų mokiniams, tuo pačiu būtų inovatyvi, šiuolaikiška ir aktuali jaunam žmogui.

Pasirinkite savo laiko zoną