Dvikalbystės konsultacija

Lituanistinės Pasakos mokyklos tikslas yra kurti pasaulio lietuvaičių indentitetą ir rūpintis tėvų švietimu apie dvikalbystę. Mokyklos lingvistai kviečia jungtis į dvikalbystės konsultacijas, kuriose paaiškinsime ir praktiškai atsakysime į Jūsų klausimus, pateiksime rekomendacijų.

 

Dvikalbystės konsultacijos

Dvikalbystės konsultacijos skirtos visiems daugiakalbius vaikus auginantiems, arba planuojantiems auginti, tėvams, kurie turi klausimų apie vaikų dvikalbystę, vaikų kalbos raidą, šeimos kalbų planavimo strategijas ir politiką, antrosios kalbos įsisavinimą arba įvedimą, kodų kaitą ir kt.

Dvikalbystės konsultacijas teikia Eglė – Pasakos bendraįkūrėja ir ugdymo vadovė, kuri Jorko ir UCL universitetuose baigė kalbotyros bakalauro ir magistro studijų programas. Šiuo metu Eglė gilinasi į vaikų kalbos įsisavinimo ir antrosios kalbos mokymosi teorijas, analizuoja lietuvių vaikų dvikalbystės ypatumus iš sociolingvistinės ir psicholingvistinės pusės.

Dvikalbystės konsultacijų privalumas – lingvistai, su kuriais bendrausite, yra susipažinę su naujausiais moksliniais tyrimais, remiasi patikima teorine medžiaga ir tobulina kompetencijas dalyvaudami konferencijose ir mokymuose. 
 

Konsultuojant tėvus, daug dėmesio skiriama konkrečios Jūsų situacijos analizei, todėl pateikiami tikslūs atsakymai ir rekomendacijos.

Išsirinkite konsultaciją

Konsultacijų laikas nurodomas Jūsų vietiniu laiku (Europe/London) 24 val. formatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra konsultacijos trukmė?

Vienos konsultacijos trukmė yra 1 valanda laiko, į kurią įeina situacijos / klausimo aptarimas ir lingvistų atsakymų / rekomendacijų laikas.

 

Ar šiose konsultacijose teikiama logopedinė konsultacija?

Neteikiama. Logopedines konsultacijas lituanistinėje Pasakos mokykloje besimokančių vaikų tėvams nemokamai teikia kalbos raidos specialistė dr. Eglė Krivickaitė-Leišienė iš Vytauto Didžiojo universiteto.

Kada vyksta konsultacijos?

Konsultacijos teikiamos antradieniais15 val. Lietuvos laiku.

Netinka konsultacijų laikas?

Parašykite mums laišką į labas@mokyklelepasaka.lt ir pasistengsime rasti Jums tinkamą konsultacijos laiką.

Ką daryti, jeigu negaliu sudalyvauti konsultacijoje?

Norėdami atšaukti arba perkelti susitikimą, turite pranešti 24 val. prieš sutartą konsultaciją. Kitais atvejais mokestis negrąžinamas.

Daugiau informacijos apie dvikalbystės konsultacijas suteiksime el. paštu: labas@mokyklelepasaka.lt

Pasirinkite savo laiko zoną